Разом до Перемоги: Колектив нашого Центру отримав відзнаку від бригади «Рубіж» 🇺🇦
- 4 години тому
- Читати 1 хв

Колектив КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Печерського району м. Києва отримав почесну подяку від командування військової частини 3018 (Бригада швидкого реагування «Рубіж» Національної гвардії України).
Ця відзнака — свідчення нашого спільного внеску в обороноздатність України та підтримку наших захисників у їхній героїчній боротьбі проти російських окупантів.
Сьогодні наші лікарі та медичний персонал діють на два фронти. Ми продовжуємо забезпечувати надання якісної медичної допомоги всім, хто її потребує, і водночас наші фахівці несуть службу безпосередньо на фронті, рятуючи життя воїнів та наближаючи нашу спільну Перемогу.
Ми щиро вдячні командиру військової частини 3018, полковнику Микиті Пліхуну за високу оцінку нашої діяльності. Кожен працівник Центру пишається тим, що може бути надійним тилом для наших захисників із бригади «Рубіж».
Працюємо далі. Допомагаємо. Наближаємо Перемогу разом! 🤝



Коментарі