У КНП «ЦПМСД» Печерського району м. Києва завершився черговий етап щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Цьогоріч ми активно працювали протягом квітня та травня, об’єднавши зусилля 17.04 та 04.05, щоб територія нашого закладу виглядала бездоганно. Для нас це не просто прибирання, а справжня традиція єднання. Наш колектив: ✅ упорядкував зелені зони та газони; ✅ оновив прилеглі території та доріжки; ✅ підготував простір, щоб кожен пацієнт відчував затишок та турбот